נעים להכיר

שירלי רוט
לפני כעשור, במהלך חופשת הלידה השנייה שלי, החל לקנן בי רצון עז לממש את היצירתיות שלי,יצירתיות שתמיד הייתה שם – אך לא באה לידי ביטוי. עם סיום חופשת הלידה, חזרתי לעבודתי בטבע. עבודה מאתגרת ומלאת סיפוק, אך שלא כבעבר, החלטתי שאני רוצה להקשיב לקולות שעלו בי. הניסיון והאהבה שלי לניהול פרויקטים מורכבים, הובילו אותי לחפש עבודה בניהול פרויקטים וכך התגלגלתי לתחום הבניה, ואז, כהבזק של רגע, הבנתי.
בניה זהו תחום המשלב ניהול פרויקטים עם יצירתיות אינסופית. הניהול והתכנון נשזרים בצד האסתטי של חיבור חומרים, צבעים, צורות. קומפוזיציה. החזון שלי היה, לשלב ניהול לתוך פרויקט של תכנון ועיצוב בית. לאחר לימודים מאתגרים של 3 שנים עם כמות שעות לימוד שהתחרתה בקלות בתואר השני שלי במנהל עסקים, התחלתי בפרויקט הראשון שלי. משם הכל החל להתגלגל וכיום יש באמתחתי ניסיון של עשרות פרויקטים של תכנון ועיצוב פנים.
בכל הבתים שאני מתכננת ומעצבת, אני משלבת למן הרגע הראשון את ניהול הפרויקט והתקציב, נושאים בהם רכשתי ניסיון רב מעברי התעסוקתי והם חלק בלתי נפרד מאישיותי.

הנה כמה פרטים שרב האנשים לא יודעים עלי:

  • גדלתי ברמת אביב. למדתי כמו כל ילדה-טובה-רמת-אביב בבית ספר תיכון אליאנס. מה שנשאר לי משם בעיקר הוא החינוך לכבוד לזולת ואהבה עזה לשפה הצרפתית, ולפאריז.
  • למרות שכל הסיפור הזה של אלקטרוניקה ומחשבים לא ממש בדם שלי,סיימתי את הצבא בדרגת סגן כקצינת קשר.
  • האהבה למרחבים קיננה בי תמיד. לשמחתי מימשתי אהבה זו ואנו חיים בסביבה ירוקה וקהילתית, בקיבוץ דביר שבנגב הצפוני.
  • לפני שעברתי לעסוק בעיצוב פנים, ניהלתי כ – 15 שנה בדקסון וטבע פרויקטים סופר רגישים ומורכבים של השקות תרופות ברחבי העולם. אבל שום דבר לא הכין אותי להתרגשות האדירה כשפעם ראשונה ראיתי איך צומח בית שתכננתי – מתוך שרטוט על נייר. עשרות פרויקטים לאחר מכן, ואני לא מפסיקה להתרגש.