אודות

זוכרים לפני 10 שנים שנסענו לחו”ל או למקום חדש שלא מכירים היינו קונים מפות, שואלים אנשים… האם כיום הייתם מעלים על דעתכם לנסוע למקום חדש שאינכם מכירים בלי לשים waze?
לטעות בדרך, להגיע באיחור, להפסיד פגישה חשובה?
הבית החדש שלכם הוא היעד. ויש לכם דרך ארוכה ומפותלת  לעבור עד שתגיעו אליו. בדרך הזו יש הרבה מאד אתגרים, לחץ, מתח בין בני זוג, בעיות שדורשות פתרון. דרך שהשקעתם בה סכום אדיר של כסף עוד לפני שממש יצאתם אליה, ואתם יודעים שההוצאות ימשיכו, רק לא יודעים בכמה יעצרו. זו דרך שכל מה שיכול להשתבש בה – משתבש.
אז כדי שלא תטעו בדרך, תפעילו אותי.
אני ה waze שלכם. למדתי מנהל עסקים לתואר שני (ואפילו סיימתי בהצטיינות). עסקתי  הרבה שנים בניהול של פרויקטים סופר- מורכבים בחברות תרופות, שם ניהלתי השקת תרופות חדשות בכל העולם. ניסיון זה נתן לי ידע רב בתפירת תהליכים וניהול לוחות הזמנים שלהם, בניהול ועבודה מול אנשים מרמת הפועל הפשוט ועד רמות של מנהלים בכירים בחברות כגון טבע.
מזכיר לכם משהו? נכון. גם לי זה הזכיר, כשעשיתי הסבה לתחום עיצוב הפנים. מניסיוני הקודם בניהול, הבנתי כי בניה של בית הוא ניהול פרויקט מורכב, שבנוסף למקצועיות הנדרשת בו ברמת התכנון והביצוע, הוא מלווה בהרבה רגשות ולחצים.
החלטתי, שהמטרה שלי מעבר לתכנון ולעיצוב היא לתת ללקוחותיי את היתרון הזה שאני יודעת לתת.

אחרי שרכשתם מגרש או בית,
אני יודעת לקחת אתכם יד ביד, בין אם זה מגרש  ובין אם זה דגם של בית בפרויקט קבלן, ולהוביל אתכם בדרך הנכונה. אני מסבירה את הדרך, את המשמעות של לפנות לכאן או לכאן.  אני תופרת לכם את לוחות הזמנים, ועוזרת לכם לעבור את הבורות שבדרך.
אתכנן עבורכם את התקציב כך שמראש יילקחו בחשבון כל ההוצאות הצפויות. איתי תקבלו החלטות משותפות איך למקסם את התקציב העומד לרשותכם. אני אבנה לכם תקציב מדויק לפי התכנון האדריכלי והעיצובי שעשיתי עבורכם. כך אוודא שהחלומות שלכם מתגשמים.
תכנון ועיצוב הבית הוא חלק משמעותי בשרות שתקבלו ממני  ואין ספק שהוא חשוב. מאחורי פרויקטים מרשימים, גם כאלו שהצטלמו היטב למגזינים נחשבים.
אבל זה רק חלק ממכלול של דברים שמרכיבים את מה שתקבלו ממני.
אני שם בשבילכם גם לתכנן ולעצב אישית, אבל לא פחות מזה  להוביל אנשים, להוביל תהליכים ולהיות סוג של פסיכולוגית שיודעת להרגיע ולנווט בין אינטרסים של אנשים שונים – החל מאנשי המקצוע הרבים שילוו אתכם וכלה במתחים העולים בין בני זוג בבניה.
וכל הטוב הזה, עטוף בבלון מגן של תקציב מנוהל בקפידה, המאפשר למקסם את החלומות שלכם ולהישאר במינימום חריגה.
מתוך הניסיון שלי, תפקידו וחשיבותו של מעצב פנים בתהליך כזה הוא להיות הלב של הפרויקט, ולכן השיקול של שכר הטרחה שלו פחות משמעותי. נסו לבחור את המעצב הכי טוב שאתם יכולים להרשות לעצמכם. את העלות הזו תרוויחו בחסכון טעויות בבניה, בעלויות, ובניהול התקציב – ועלותו בטלה בשישים לעומת עלות הפרויקט.